Společnost Dräger Safety s.r.o. již téměř 130 let poskytuje výrobky, řešení a služby v oblasti bezpečnosti práce podnikům na celém světě – bez ohledu na jejich velikost nebo průmyslové odvětví. Společnostem a jejich zaměstnancům poskytuje ochranné a bezpečnostní vybavení pro použití v rizikových provozech.

Její široké portfolio produktů pro bezpečnost práce zahrnuje výrobky pro ochranu dýchacích cest, přístroje pro detekci alkoholu a drog a inženýrská řešení vytvořená na zakázku, stejně jako osobní ochranné pracovní prostředky, servis a školení a řešení pro detekci plynu, jak přenosná, tak stacionární.

ČD – Telematika a.s. je významným poskytovatelem velkoobchodních internetových, datových a hlasových služeb a dodavatelem služeb v oblasti správy, údržby i výstavby optických infrastruktur.

Portfolio svých činností doplňuje službami s přidanou hodnotou zahrnujícími servis kontaktního centra, systémovou integraci, diagnostiku a analýzu dat nebo kybernetickou bezpečnost. Dalším dynamicky se rozvíjejícím segmentem poskytovaných služeb je silniční telematika nebo oblast Internetu věcí, kde realizuje řešení například chytrého parkování.

Od svého založení v roce 1994 si za dobu více než 25 let působení na českém ICT trhu, vybudovala pozici jednoho z největších dodavatelů velkoobchodních telekomunikačních služeb. ČD – Telematika je stabilní společností s více než 500 zaměstnanci, na jejichž schopnostech a kvalifikaci staví své úspěchy.

Společnost ASSA ABLOY Global Solutions Czech Republic patří do nadnárodní skupiny ASSA ABLOY Global Solutions, která je předním světovým výrobcem a dodavatelem komplexních řešení uzamykacích dveřních systémů.

ASSA ABLOY vznikla v roce 1994 sloučením ASSA ve Švédsku a Abloy ve Finsku, od té doby vyvinula z regionální společnosti na mezinárodní skupinu s přibližně 51 000 zaměstnanci a provozy ve více než 70 zemích. ASSA ABLOY je specialistou na základní přístupové prvky, jako jsou mechanické a digitální zámky, cylindrické vložky, klíče, štítky, bezpečnostní dveře a automatizované vchody, zároveň se však věnuji i moderním technologiím a řešením v oblasti biometrie, mobilního zabezpečení a důvěryhodné identity.

Společnost SECURITAS ČR patří do nadnárodní, původem švédské skupiny SECURITAS, která je předním světovým poskytovatelem komerčních bezpečnostních služeb a řešení, působícím ve 45 zemích světa s globálním týmem čítajícím více než 350.000 zaměstnanců. Česká pobočka skupiny na tuzemském trhu působí přes 30 let.

Jde o první bezpečnostní agenturu, která byla asociací přijata. Poskytovatelé bezpečnostních služeb jsou významnými dodavateli subjektů kritické infrastruktury a zásadním způsobem se tak podílejí na ochraně jejich objektů a celkové infrastruktury.

Společnost SSI Group je předním poskytovatelem služeb v oblasti bezpečnosti. Nabízí širokou škálu služeb, včetně fyzické ostrahy, speciálních činností, bezpečnostních posudků, dohledového centra a bezpečnostních technologií. Vedle toho také nabízí úklidové a údržbářské služby, v posledních letech své portfolio také rozšířila o služby v oblasti teplárenství a průmyslové energetiky.

Společnost má více než 30 let zkušeností – pod názvem Special Service International vznikla již v roce 1990, v roce 2016 poté byla založena dnešní SSI Group. SSI Group působí po celé České a Slovenské republice s pobočkami v Praze, Ostravě, Bratislavě a Žilině, v posledních letech také rozšířila svou působnost také do Maďarska (od roku 2018) a Německa (od roku 2022). Společnost v současnosti zaměstnává tý čítající více než 3 000 profesionálů.